Kontakt:

Finanční poradce:
Jana Smutná
Načeradec 21
okr. Benešov
email: smutna@povinneruceniporovnani.net


Kalkulačka povinného ručení

Srovnání cen povinného ručení

Cena povinného ručení je pro 90% motoristů klíčová při srovnávání povinného ručení a výběru tohoto pojištění. Pro 80 % řidičů je při výběru tohoto pojištění rozhodující cena, kterou za povinné ručení zaplatí. Vzhledem k tomu, že se jedná o pojištění, jehož povinnost ukládá zákon, chápe jej totiž  většina řidičů jako jistou formu daně a není proto ochotna platit více, než je nezbytně nutné. Proto vám nabízím tuto kalkulačku povinného ručení, kde si můžete přehledně srovnat jednotlivé nabídky pojišťoven a vybrat povinné ručení opravdu na míru vašim potřebám a peněžence.

Jak porovnávají pojišťovny povinné ručení a jak získat nejlevnější cenu

Cena povinného ručení je dána několika faktory, které jsou nezbytné pro přesné srovnání. Mezi základní patří kubatura, výkon a rok výroby vozidla, bydliště a věk klienta, další pak jsou počet bonusů, počet splátek apod. Přehledné srovnání lze získat v této mé kalkulačce povinného ručení

Pro použití naší kalkulačky opiště antispamový kód:
Pojištění odpovědnosti za škodu z provozu motorových vozidel je pro běžného spotřebitele málo čitelné. Existuje mnoho pojišťoven a ještě více nabídek. Zorientovat se v nich běžným pohledem a znalostí věci, je během rozumné doby takřka nemožné. Pokud máte nějakou otázku či si chcete sjednat povinné ručení levněji než jind, pak využijte této informace o povinném ručení. Najdete zde maximum informací, k tomu, abyste si mohli vybrat nejlevnější povinné ručení na trhu.

Najděte si ceny pro vás v různých ekonomických otázkách na kalkulačka.eu

www.povinneruceniporovnani.net