Kontakt:

Finanční poradce:
Jana Smutná
Načeradec 21
okr. Benešov
email: smutna@povinneruceniporovnani.net


Porovnání asistenčních služeb a ostatních parametrů povinného ručení

Toto porovnání je třeba zohlednit, pokud jste se svým vozem hodně na cestách a také podle toho, jak je váš vůz spolehlivý. U většiny autorizovaných dealerů je pro nové vozy nabídka asistenční služby samozřejmostí. Pokud jste na cestách často, vyplatí se připojistit i asistenční služby pro případ poruchy vozidla, které kryjí různé defekty, prasklé řemeny a další problémy, které dokážete vyřešit vlastními silami, ovšem pomoc profesionála jistě přijde vhod. Rozdíly u asistenčních služeb jsou velké,  doporučujeme brát na zřetel limity plnění za zákrok (např. 2000 Kč pro příjezd a základní práci bude dostačující) a předpokládanou možnou poruchu na vašem vozidle.

Srovnání limitů krytí

Limit krytí z povinného ručení je maximální částka, kterou pojišťovna zaplatí při nehodě. Zákon stanovuje nejnižší možný limit na 35 miliónů Kč při škodách na majetku a 35 miliónů Kč při škodách na zdraví. Pojišťovny nabízejí i nadstandardní krytí až do výše 100 miliónů Kč na každou zraněnou osobu a 100 miliónů Kč na celkovou škodu na majetku  a ušlé příjmy poškozených. Nejlépe je asi srovnávat limity nižší a vyšší.

Srovnání dle četnosti plateb

U povinného ručení se pomalu stává pravidlem, že se finančně výrazně vyplatí provést úhradu jednou ročně. Z následující tabulky získáte přehled o tom, jak jsou pojišťovnami zohledňovány různé typy plateb.

Srovnání variant povinného ručení u jedné pojišťovny

Existuje několik variant povinného ručení, které se liší výší limitů pojistného plnění a rozsahem pojištění. U lepších pojištění lze vybírat ze široké nabídky připojištění. Výběr z této pestré nabídky mohou ovlivnit také nabízené bonusy a slevy.

Pro použití naší kalkulačky opiště antispamový kód:
Pojištění odpovědnosti za škodu z provozu motorových vozidel je pro běžného spotřebitele málo čitelné. Existuje mnoho pojišťoven a ještě více nabídek. Zorientovat se v nich běžným pohledem a znalostí věci, je během rozumné doby takřka nemožné. Pokud máte nějakou otázku či si chcete sjednat povinné ručení levněji než jind, pak využijte této informace o povinném ručení. Najdete zde maximum informací, k tomu, abyste si mohli vybrat nejlevnější povinné ručení na trhu.

Najděte si ceny pro vás v různých ekonomických otázkách na kalkulačka.eu

www.povinneruceniporovnani.net